Daglig leder i det nyopprettede Haneseth Nord-Salten AS, Bengt Millerjord søker nå etter flere medarbeidere i Nord-Salten.
Haneseth Nord-Salten AS
Elektrokonsernet Haneseth-gruppen etablerte i august selskapet Haneseth Nord-Salten AS.
En økende oppdragsmengde gjør at de nå søker etter enda en elektriker i området. Fra før av har de to arbeidere i Kjøpsvik og to i Steigen.
- Det stemmer at vi søker etter en elektriker til, gjerne i Steigen og Hamarøy-området, sier Bengt Millerjord som er daglig leder i det nye selskapet i Nord-Salten.
Haneseth Nord-Salten AS inngår i Haneseth-gruppen, som er en nord-norsk aktør innen elektroinstallasjon, teleteknikk og automasjon. De opererer fra Mo i Rana i sør til Tromsø i Nord og har tilsammen nærmere 140 ansatte.
- Vi er i dag et ledende elektrokonsern i Nord-Norge, med selvstendige aksjeselskap lokalisert i hele landsdelen. Arbeidet har vært delt mellom servicearbeid, montasje og prosjektering innen både industri, forretningsbygg og private boliger, samt en del serviceoppdrag for skip og for oppdrettsanlegg. Vi har hele Tysfjord, Hamarøy og Steigen som nedslagsfelt og tar oppdrag både innen offentlig og privat sektor, forteller Millerjord.
Søk:
haneseth, elektriker


Lokalavisa NordSalten
Eiendom
Stillinger
Aktiviteter
Bedrifter
Foreninger
Mest lest
Siste
Annonser
Chat
